نگهداری و تعمیر مخزن زیر پله ‌ای

نگهداری و تعمیر تانکر زیر پله ‌ای در رادمان پلاست

امروزه با توجه به تغییر شکل ساختار ساختمان‌ها نگهداری و تعمیر مخزن آب زیر پله ‌ای به یکی از مسائل اصلی تبدیل شده است. تانکر‌ها یا به نوعی منابع آب منازل جزو مهم‌ترین بخش در ساختمان‌های امروزی به شمار می‌آیند؛ چرا که این مخازن وظیفه تامین میزان معین آب آشامیدنی و سالم را بر عهده دارند.
موارد بسیاری را در هنگام انتخاب و خرید تانکر زیر پله‌ ای باید در نظر داشته باشید؛ چرا که انتخاب نامناسب مشکلات بسیاری به همراه دارد. در ادامه نیز با ما همراه باشید تا در رابطه با مهمترین نکات مرتبط با تانکرهای زیر پله‌ای اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهیم.

نگهداری و تعمیر تانکر زیر پله ‌ای | رادمان پلاست

نگهداری و تعمیر مخزن های زیر پله ‌ای به چه صورت است؟

در رابطه با نوع نگهداری و تعمیر این محصول در ابتدا بهتر است بدانید که مخزن های زیر پله‌ای اغلب از جنس پلی اتیلن فود گریدی تشکیل شده‌اند. جنس این محصولات به شکلی است که به سادگی آسیب ندیده و ماندگاری نسبتا بالایی دارد.
چنانچه مخزن آب یا به نوعی تانکر شما دچار آسیب دیدگی جدی شد, در وهله اول به میزان آسیب دیدگی دقت کنید. چرا که آسیب دیدگی‌های کم اغلب نیاز به تعمیرات جزئی داشته و می‌توان قسمت آسیب دیده را مجدد تعمیر کرد. نکات دیگری که در زمان نگهداری و تعمیر تانکر‌ زیر پله ‌ای باید به آن توجه شود, به صورت زیر است:
• استفاده نکردن از مواد اسیدی در حین شست و شوی بدنه تانکرها
• قرار دادن تانکرها در مکان‌های مناسب و به دور از حرارت
• مراجعه به نمایندگی محصول برای تعمیر یا تعویض
• خرید تانکر با حجم و ابعاد متناسب با ساختمان
همه موارد از جمله مسائلی هستند که هم در زمان نگهداری و هم در حین تعمیر‌ تانکر‌ها باید مد نظر داشته باشید.

ساخت, نگهداری و تعمیر مخزن زیر پله ‌ای چه اهمیتی دارد؟

از جمله مهمترین استراتژی‌هایی که امروزه برا تامین آب مورد نیاز منازل به کار برده می‌شود ساخت و استفاده از تانکر آب است. امروزه با توجه به نحوه ساخت ساختمان‌های مسکونی که اغلب طبقاتی هستند استفاده از تانکر های آب زیر پله‌ای بهترین گزینه است؛ اما باید حتما نکات مرتبط با نگهداری و تعمیر تانکر زیر پله‌ ای را رعایت کنید.
مخازن ذخیره سازی اغلب به گونه‌ای ساخته می‌شوند که در برابر آسیب‌های مختلف توان مقاومت داشته باشند. پلی اتیلن که ماده تشکیل دهنده این محصول است در مقابل بسیاری از خطرات مقاوم عمل می‌کند اما باید از مخازن مرتبط به طور جدی نگهداری کنید.
تانکرها یا به نوعی مخازن آب از جهت اینکه آب آشامیدنی مورد نیاز افراد را درون خود نگه میدارند اهمیت بسیار بالایی دارند. چنانچه تانکر آب آسیب دیدگی پیدا کرد, حتما جهت تعمیر آن اقدام کنید چرا که ممکن است آب آشامیدنی آلوده شده و مشکلات جدی به همراه داشته باشد.
همچنین توصیه می‌شود تانکر آب را جایی به دور از منابع برق و سایر امواج الکتریکی نصب کنید؛ چرا که امواج بر روی منبع آب شما تاثیر گذاشته و ممکن است از این طریق آب آشامیدنی شما بدون آسیب دیدگی تانکر آلوده شود.

نگهداری و تعمیر تانکرهای زیر پله ‌ای به چه صورت است | رادمان پلاست

نکات مهم در زمان خرید مخزن آب زیر پله ‌ای برای نگهداری بهتر​

قبل از پرداختن به نکات مرتبط با نگهداری و تعمیر تانکر زیر پله‌ ای باید به نکات مرتبط با انتخاب تانکر مناسب توجه داشته باشید. انتخاب محصول مناسب از جمله مهمترین مواردی است که شما باید در نظر داشته باشید چرا که تعمیم کننده اصلی ترین نیاز است. در زمان خرید حتما مواردی که در ادامه ذکر می‌کنیم در نظر داشته باشید تا محصولی مناسب و کاربردی انتخاب کنید.

انتخاب محصول با ابعاد مناسب

در مواردی افراد تانکر‌هایی انتخاب می‌کنند که با ابعاد ساختمان همخوانی ندارد, باید در نظر داشته باشید که در زمان خرید تانکر مناسب با ابعاد منازل خود را انتخاب و خریداری کنید.

خرید محصول از نمایندگی‌های معتبر

تانکر‌های آب چون منبع تامین آب آشامیدنی هستند باید از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت ساخته شده باشند؛ به همین علت توصیه می‌شود حتما محصول مورد نظر خود را از نمایندگی‌های معتبر خریداری کنید.

زیر سازی قبل از نصب تانکر

قبل از نصب مخزن حتما باید محیط مسطح بدون پستی و بلندی را برای نصب تانکر‌ انتخاب کنید؛ چرا که محیط دارای پستی و بلندی باعث آسیب دیدن تانکر می‌شود‌.

تناسب عرض و ارتفاع قبل از نصب

قبل از نصب تانکر محیط خود را از لحاظ تناسب عرض و ارتفاع بررسی کنید چرا که از لحاظ ارتفاع تانکر با محل نصب باید مقداری فاصله داشته باشد؛ همچنین از لحاظ عرض نیز تانکری را انتخاب کنید که از عرض زیر پله‌ها بیشتر نباشد.

تعمیر تانکرهای زیر پله ‌ای | رادمان پلاست

ا نگهداری و تعمیر مخزن زیر پله ‌ای رادمان پلاست

در این مقاله به طور کامل موارد مرتبط با نگهداری و تعمیر مخزن زیر پله ‌ای را بیان کردیم؛ چنانچه قصد انتخاب و خرید این محصول را دارید حتما به نکات ذکر شده توجه کنید. با توجه به قیمت تانکر آب 200 لیتری پلاستیکی در رادمان پلاست بهتر است بدانید که هزینه خرید و نصب تانکر‌های آب متناسب بوده و موجب نگرانی افراد نخواهد شد.

در وهله اول توصیه می‌کنیم حتما پس از نصب, به موارد مرتبط به نحوه نگهداری تانکر آب توجه داشته باشید تا مجبور به پرداخت هزینه اضافه برای تعمیر آن نباشید. در صورت آسیب دیدگی محصول نیز حتما برای تعمیر آن در کوتاه ترین زمان اقدام کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 Item | تومان
View Cart
به بالای صفحه بردن