خصوصیات مخازن چند لایه

 

مقاومت مخزن های ذخیره پلاستیکی در دماهای پایین بسیار بالاست و در صورت یخ بستن آب، مشکلی برای این مخازن بوجود نمی آید

نصب اتصالات و سوراخکاری بر روی بدنه این منابع بسیار راحت بوده و بوسیله ی جوشکاری اتصالات پلی اتیلن به بدنه ی مخزن متصل و جزئی از بدنه ی مخزن پلاستیکی آب خواهد شد.

مخزن ذخیره آب دارای مواد اولیه food grade با مجوز سازمان غذا  و دارو می باشد که این منابع را برای صنایع غذایی قابل استفاده می گرداند.

جداره ی مخزن مانع ورود نور خورشید می شود تا از نفوذ اشعه ماورای بنفش به داخل مخزن ذخیره آب جلوگیری شود.

شیارهای موجود بر روی دیواره ی مخزن های ذخیره آب( تانکرهای پلاستیکی ) موجب تقویت مقاومت فیزیکی، مکانیکی و همچنین زیبایی آنها می باشند.

مخزن ذخیره آب تولید شده از مواد پلی اتیلن قادر هست تا آب آشامیدنی را برای مدت های طولانی بدون تغییر در رنگ، بو و مزه آن نگه داری کند.

برای نگه داری اسیدها و بازها و مواد شیمیایی فعال، مخازن پلی اتیلن بهترین گزینه می باشند. زیرا در برابر این مواد مقاوم هستند.

question_answerبدون دیدگاه

مناسب ترین مکان برای نصب مخازن پلی اتیلن:

 

برای نگهداری مایعات در فضای سرپوشیده مناسبترین مخازن، مخازن تک لایه  و شفاف می باشند.

همینطور برای نگهداری مایعات در مناطق معتدل، مخازن دو جداره مناسب می باشند.

و برای نگهداری مایعات در فضای باز در مناطق سردسیر و گرمسیر، مخازن 3 و 4 جداره مناسب می باشند.

لایه میانی مخازن 3 و 4 لایه به رنگ مشکی تولید می شوند تا برای جلوگیری از رشد جلبک در داخل تانکر پلاستیکی آب در مناطقی که نور خورشید شدید است مناسب باشند. همچنین از این نوع تانکرهای پلاستیکی برای نگهداری مواد حساس به نور می توان استفاده کرد.

برای مناطق سردسیر نیز تانکرهای پلاستیکی 2 جداره به علت عبور نور کمتر در مناطقی که نور خورشید کم می باشند مناسب هستند چرا که مانع رشد جلبک در این مخازن می شوند.

برای جلوگیری از تغییر رنگ و بو و مزه آب از تانکرهای پلاستیکی چند لایه استفاده می شود چرا که تعداد زیاد لایه ها مانع ورود نور ماورای بنفش می شود. هر چه تعداد لایه ها بیشتر شود به همان میزان ضخامت مخزن نیز افزایش خواهد یافت و نور ماورای بنفش کمتر به داخل مخزن نفوذ خواهد کرد.

مخزن های تک لایه، شفاف و سفید رنگ می باشند. این مخزن ها بیشتر برای مکان هایی که در سایه هستند و یا سرپوشیده می باشند استفاده می شوند. اگر این منابع زیر نور خورشید قرار بگیرند آب دارای طعم و مزه و بوی بدی خواهند شد.

question_answer۱ دیدگاه

مخازن پلی اتیلن

مخازن پلی اتیلن

مخازن پلی اتیلن ( تانکرهای پلاستیکی )مخزن ذخیره آب در انواع های مختلف مخزن پلی اتیلن و منبع گالوانیزه طراحی و تولید می شوند. مخزن ذخیره آب یا همان تانکر پلاستیکی ذخیره آب تا حجم 30000 لیتر از مواد پلی اتیلن چند لایه در انواع مختلف عمودی، افقی، ته قیفی، مکعبی، زیر پله، پشت وانتی، سمپاش، سپتیک و کتابی، وان های صنعتی و … ساخته می شود. بسته به فضای مورد نیاز و حجم درخواستی خریدار از دسته های زیر انتخاب خود را انجام دهد.

توضیحات :مخازن پلی اتیلن یا همان تانکرهای پلاستیکی، در انواع یک لایه، دو لایه، سه لایه و چهار لایه ساخته می شوند. منابع سه لایه و چهارلایه به عنوان مخازن پلی اتیلن  ضد جلبک به خریدار معرفی می گردند.

در مواد پلی اتیلنی که با تایید وزارت بهداشت همراه بوده، مواد بازیافتی استفاده نمی شود. به همین جهت این محصولات پلی اتیلنی مناسب برای ذخیره سازی آب آشامیدنی بهداشتی می باشند.

با توجه به اینکه هر چقدر تعداد لایه های این مخزن بیشتر باشد، وزن آن، ضخامت منبع و نیز قدرت ضد جلبک و میکرو ارگانیسم بودن آن افزایش خواهد یافت توجه فرمایید که مخزن را به گونه ای انتخاب کنید که علاوه بر سازگاری حجم و ابعاد منبع با محل نصب، منبع را به راحتی بتوان به محل نصب انتقال داد.

question_answerبدون دیدگاه

منشور اخلاقی رادمان پلاست آپادانا

کارکنان شرکت رادمان پلاست آپادنا ، در راستای ایفای نقش سازمانی خویش و ارتقاء اثر بخشی و کارآمدی و فراهم نمودن محیطی پویا ، سالم و پرنشاط، اصول و ارزش های اخلاقی زیر را در جهت تعالی سازمان بعنوان منشور اخلاقی خود برگزیده اند:

 • پایبندی به ارزش های اخلاقی و رعایت اصول تعهد ، صداقت ، اعتماد ، صراحت و صمیمیت
 • درک صحیح اهداف سازمان و تلاش در جهت همسویی اهداف فردی با اهداف سازمانی.
 • استفاده بهینه از منابع و امکانات شرکت و جلوگیری از اسراف با رعایت صرفه جویی خردمندانه و دلسوزانه.
 • مسئولیت پذیری و پایبندی به فرهنگ نقدپذیری ، تعهد به پاسخگویی در قبال وظایف .
 • انتقال دانش، تجربه و توانمندی های خویش با سعه صدر و صداقت به سایر همکاران.
 • پرهیز از تعصبات قومی، جنسی، نژادی ،مذهبی و تلاش در جهت عدم تاثیر این تعصبات در روابط انسانی.
 • استفاده صحیح از اختیارات و مسئولیت در هر رده سازمانی با رعایت اخلاق حرفه ای در جهت تعالی سازمان.
 • ترویج رعایت رازداری و حفظ اسرار سازمانی.
 • رعایت احترام، ادب، متانت و خوشرویی نسبت به همکاران و پیشکسوتان..
 • احترام به حقوق همکاران و ایجاد فرهنگ اعتماد متقابل.
 • حضور به موقع در محل کار و رعایت انضباط اداری.
 • متعهد به اصول سه گانه مدیریت کیفیت شامل بهبود مستمر، مشارکت کارکنان و رضایت مشتری.
question_answerبدون دیدگاه

معرفی واحد کنترل کیفیت شرکت رادمان پلاست

یکی از اهداف کلان شرکت رادمان پلاست آپادانا ارتقای سطح کیفیت محصولات تولیدی و در پی آن رضایتمندی مصرف کنندگان می باشد که جهت حصول این هدف اقدام به ایجاد واحد کنترل کیفیت نموده است.

واحد کنترل کیفیت شرکت رادمان پلاست در سه حوزه فعالیت دارد:

 • کنترل مواد اولیه ورودی به کارخانه
 • کنترل مواد و محصولات نیمه ساخته و مصرفی
 • کنترل محصولات نهایی

مسئول و بازرس کنترل کیفیت مواد ورودی به شرکت را با الزامات و استاندارد های تعریف شده مقایسه می کند و در صورت تأیید اجازه ورود این مواد را به خط تولید و در نهایت هم محصولات تولید شده با لیست کنترل کیفیت تطبیق داده شده و مورد بررسی قرار می گیرد.

واحد کنترل کیفیت شرکت رادمان پلاست آپادانا در همین راستا و مطابق با برنامه های تدوین شده به صورت دوره ای­(روزانه،هفتگی،ماهانه) کلیه­ی فعالیت های تولیدی را مورد بررسی قرار می دهد و هدف از این نظارت ها قرارگیری فعالیت های تولیدی در مسیر استاندارد می باشد.

تمام محصولات تولیدی رادمان پلاست آپادانا دارای شماره تولید می باشد که استفاده از این پارامترها واحد کنترل کیفیت قادر خواهد بود مواد اولیه استفاده شده آن را پیگیری نماید و همچنین پس از تولید عواملی چون ضخامت مخزن،شکل ظاهری و … مورد بررسی قرار می گیرد.

مدیریت شرکت رادمان پلاست آپادانا امیدوار است تا با اجرای سیکل استاندارد تولید، محصولات با کیفیت را در دسترس مصرف کنندگان قرار دهد.

question_answerبدون دیدگاه
فهرست

تماس با ما