stars

در سال 1390 فعالیت تولیدی خود را همگام با تکنولوژی روز دنیا با توانایی تولید مخازن پلی اتیلن به دو شکل افقی در ابعاد 100 الی 10000 لیتر و عمودی در ابعاد 100 الی 20000 لیتر و مخازن زیر پله، انبساط، قیفی، مکعبی، کروی، بیضی، اسلیم لاین، پشت نیسانی، سمپاش و سپتیک تانک با مقاطع تک لایه، دولایه و سه لایه ضد جلبک، چهار لایه و چهارلایه فوم دار جهت ذخیره آب بهداشتی و نگهداری و حمل مواد سوختی، اسیدی، شیمیایی و مخازن آتشنشانی و انواع وان در ابعاد 20 الی 4000 لیتر شروع نموده است.

این شرکت تولید خود را به روش روتیشنال مولدینگ (قالب چرخشی) بدین شکل که مواد بعد از کنترل اولیه توسط واحد QC واخذ تایید و ترکیب با رنگدانه های مجاز و دیگر افزودنی­ها و پس از اکسترود و آسیاب شدن، وارد قالبهای دورانی شده و پس از تولید و سرد شدن به مرحله بسته بندی وارد می­شود که تمام این مراحل تحت کنترل و نظارت نیروهای کنترل حین تولید انجام می­شود.

این واحد با پشتوانه ۵سال تحقیق درزمینه شناسایی نیازهای مشتری و بازارهای هدف اقدام به فعالیت نمود. در سال 1393 این شرکت موفق به اخذ پروانه استاندارد از سازمان ملی استاندارد به شماره ص 634783894 گردید و توانست با راه اندازی واحد کنترل کیفیت و تجهیز آزمایشگاه گامی مهم در راستای ارتقای کیفیت محصولات بردارد ودر ادامه در سال 1397 توانست پروانه ساخت محصولات خودرا از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دریافت کند تا بتواند اطمینان مشتری را از سلامت محصول جلب نماید. بعد از آن در سال 1398 این شرکت موفق به اخذ گواهی تایید فنی از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی به شماره 9417-25-98 گردید.

در حال حاضر ظرفیت تولید این واحد نزدیک به 30تن در روز می­باشد.

عرضه محصولات جدید، توسعه سبد محصولات، بسط و گسترش بازار فروش، کشف ظرفیت های تازه، توسعه شبکه خدمات مشتریان و افزایش نمایندگان در سراسر کشور ازجمله برنامه های آتی این واحد تولیدی می­باشد.

ما به خود میبالیم که ایرانی هستیم و با اعتقاد به توان و شعور و خلاقیت جوانان ایرانی میتوانیم عرصه قله های علم و تکنولوژی را درنوردیم.

فهرست

تماس با ما