مناسب ترین مکان برای نصب مخازن پلی اتیلن:

folder_openبلاگ, مقالات آموزشی
comment۱ دیدگاه

 

برای نگهداری مایعات در فضای سرپوشیده مناسبترین مخازن، مخازن تک لایه  و شفاف می باشند.

همینطور برای نگهداری مایعات در مناطق معتدل، مخازن دو جداره مناسب می باشند.

و برای نگهداری مایعات در فضای باز در مناطق سردسیر و گرمسیر، مخازن 3 و 4 جداره مناسب می باشند.

لایه میانی مخازن 3 و 4 لایه به رنگ مشکی تولید می شوند تا برای جلوگیری از رشد جلبک در داخل تانکر پلاستیکی آب در مناطقی که نور خورشید شدید است مناسب باشند. همچنین از این نوع تانکرهای پلاستیکی برای نگهداری مواد حساس به نور می توان استفاده کرد.

برای مناطق سردسیر نیز تانکرهای پلاستیکی 2 جداره به علت عبور نور کمتر در مناطقی که نور خورشید کم می باشند مناسب هستند چرا که مانع رشد جلبک در این مخازن می شوند.

برای جلوگیری از تغییر رنگ و بو و مزه آب از تانکرهای پلاستیکی چند لایه استفاده می شود چرا که تعداد زیاد لایه ها مانع ورود نور ماورای بنفش می شود. هر چه تعداد لایه ها بیشتر شود به همان میزان ضخامت مخزن نیز افزایش خواهد یافت و نور ماورای بنفش کمتر به داخل مخزن نفوذ خواهد کرد.

مخزن های تک لایه، شفاف و سفید رنگ می باشند. این مخزن ها بیشتر برای مکان هایی که در سایه هستند و یا سرپوشیده می باشند استفاده می شوند. اگر این منابع زیر نور خورشید قرار بگیرند آب دارای طعم و مزه و بوی بدی خواهند شد.

Related Posts

۱ دیدگاه. Leave new

  • با سلام
    بنده تازه با شرکت شما آشنا شدم و از محصولاتتون استفاده کردم. خوشبختانه تجربه خوبی بود. امیدوارم که در آینده نزدیک شاهد ایجاد انتخاب سایز و رنگ اختصاصی در محصولاتتون باشیم.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست

تماس با ما