معرفی واحد کنترل کیفیت شرکت رادمان پلاست

folder_openاخبار شرکت
commentبدون دیدگاه

یکی از اهداف کلان شرکت رادمان پلاست آپادانا ارتقای سطح کیفیت محصولات تولیدی و در پی آن رضایتمندی مصرف کنندگان می باشد که جهت حصول این هدف اقدام به ایجاد واحد کنترل کیفیت نموده است.

واحد کنترل کیفیت شرکت رادمان پلاست در سه حوزه فعالیت دارد:

  • کنترل مواد اولیه ورودی به کارخانه
  • کنترل مواد و محصولات نیمه ساخته و مصرفی
  • کنترل محصولات نهایی

مسئول و بازرس کنترل کیفیت مواد ورودی به شرکت را با الزامات و استاندارد های تعریف شده مقایسه می کند و در صورت تأیید اجازه ورود این مواد را به خط تولید و در نهایت هم محصولات تولید شده با لیست کنترل کیفیت تطبیق داده شده و مورد بررسی قرار می گیرد.

واحد کنترل کیفیت شرکت رادمان پلاست آپادانا در همین راستا و مطابق با برنامه های تدوین شده به صورت دوره ای­(روزانه،هفتگی،ماهانه) کلیه­ی فعالیت های تولیدی را مورد بررسی قرار می دهد و هدف از این نظارت ها قرارگیری فعالیت های تولیدی در مسیر استاندارد می باشد.

تمام محصولات تولیدی رادمان پلاست آپادانا دارای شماره تولید می باشد که استفاده از این پارامترها واحد کنترل کیفیت قادر خواهد بود مواد اولیه استفاده شده آن را پیگیری نماید و همچنین پس از تولید عواملی چون ضخامت مخزن،شکل ظاهری و … مورد بررسی قرار می گیرد.

مدیریت شرکت رادمان پلاست آپادانا امیدوار است تا با اجرای سیکل استاندارد تولید، محصولات با کیفیت را در دسترس مصرف کنندگان قرار دهد.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست

تماس با ما