مخازن پلی اتیلن

folder_openبلاگ
commentبدون دیدگاه

مخازن پلی اتیلن

مخازن پلی اتیلن ( تانکرهای پلاستیکی )مخزن ذخیره آب در انواع های مختلف مخزن پلی اتیلن و منبع گالوانیزه طراحی و تولید می شوند. مخزن ذخیره آب یا همان تانکر پلاستیکی ذخیره آب تا حجم 30000 لیتر از مواد پلی اتیلن چند لایه در انواع مختلف عمودی، افقی، ته قیفی، مکعبی، زیر پله، پشت وانتی، سمپاش، سپتیک و کتابی، وان های صنعتی و … ساخته می شود. بسته به فضای مورد نیاز و حجم درخواستی خریدار از دسته های زیر انتخاب خود را انجام دهد.

توضیحات :مخازن پلی اتیلن یا همان تانکرهای پلاستیکی، در انواع یک لایه، دو لایه، سه لایه و چهار لایه ساخته می شوند. منابع سه لایه و چهارلایه به عنوان مخازن پلی اتیلن  ضد جلبک به خریدار معرفی می گردند.

در مواد پلی اتیلنی که با تایید وزارت بهداشت همراه بوده، مواد بازیافتی استفاده نمی شود. به همین جهت این محصولات پلی اتیلنی مناسب برای ذخیره سازی آب آشامیدنی بهداشتی می باشند.

با توجه به اینکه هر چقدر تعداد لایه های این مخزن بیشتر باشد، وزن آن، ضخامت منبع و نیز قدرت ضد جلبک و میکرو ارگانیسم بودن آن افزایش خواهد یافت توجه فرمایید که مخزن را به گونه ای انتخاب کنید که علاوه بر سازگاری حجم و ابعاد منبع با محل نصب، منبع را به راحتی بتوان به محل نصب انتقال داد.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست

تماس با ما